Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jums naudojantis UAB „OLETA“ priklausančia el.svetaine/el.parduotuve www.wildme.lt (toliau – svetainė arba WILDME.LT) į jūsų kompiuterį ar į kitą įrenginį automatiškai įrašomi slapukai.

Slapukas (angl. cookie)- nedidelės apimties tekstinis dokumentas su informacija apie apsilankymą el.svetainėje/el.parduotuvėje. Jį naudojant, kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Slapukus naudojame šiais tikslais:

kad suprastume kiek ir kaip lankytojai naudoja WILDME.LT svetainę, jos funkcijas, ir panašiai, o vėliau išanalizavę galėtume svetainę patobulinti ir pritaikyti jūsų poreikiams

sužinoti nuomonę ir pateikti kiekvienam lankytojui tinkamą turinį ir aktualius skelbimus

slapukų nenaudojame asmeninei informacijai gauti, bet galime susieti slapuko informaciją su asmenine informacija kurią pateikėte užsiregistruodami WILDME.LT

Naudojamų slapukų tipai:

Būtinieji slapukai – reikalingi, kad svetainė galėtų veikti tinkamai, būtų padidintas jos saugumas

Funkciniai slapukai – reikalingi siekiant pagerinti svetainės funkcijas. Naudodami tokius slapukus galime rodyti jus dominantį turinį

Pirmos šalies slapukai – nustatomi svetainėje (pvz.: Google Analytics (pvz.: analitikai, kaip naudojama svetainė)

Trečios šalies slapukai. Juos nustato trečios šalys, teikiančios WILDME.LT įvairias reklamos paslaugos

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Kitos sekimo technologijos, kaip pvz.: „web beacons“, „page tags“ ir pan. siekiant nustatyti lankytojų asmeninius poreikius.

Galite naršyklėje slapukus išjungti, tokiu atveju galite netekti galimybės naudotis tam tikromis funkcijomis, kurios būtinos, kad svetainė deramai veiktų.

Kad galėtumėte išjungti ar panaikinti slapukus kurie yra jūsų kompiuteryje, turite tai padaryti per naudojamos naršyklės nustatymus. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono ar kito įrenginio, turėsite paskaityti telefono ar kito įrenginio naudojimo instrukciją.

Kilus klausimams dėl slapukų, maloniai prašome susisiekti el. paštu info@wildme.lt

Šis pranešimas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2019 m. Lapkričio mėn.